ÜRÜNLER

Garanti ve İade

KARGO ÜCRETİ:

Yurtiçi alışverişlerde 100TL ve üzeri kargo ücretsizdir. 100 TL altı alışverişlerde 6TL kargo bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 4 TL alınmaktadır. Web sitemiz üzerinden banka ve kredi kartlı alışverişlerde kapıda ödeme bedeli tahsil edilmemektedir.

TESLİMAT:

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir.

Bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz www.projekamera.com a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için www.projekamera.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

ÜCRETSİZ DEĞİŞİM:

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde ürün ile beraber gelen faturanın arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak faturaların her iki nushasınıda, teslim aldığınız kargo firması Yurtiçi Kargo (YKA2023005870810) numaralı müşteri nomuzu vererek karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişimde tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.

Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız,ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir , istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır.

İç çamaşırı, mayo, şal ve başörtülerde hijyen sebebi ile iade veya değişim yapılamamaktadır.

Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir. NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 15 günü geçmiş,kullanılmış,satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz,kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Değişim tek seferlidir. Tek değişimden sonra değişim yapılamamakta olup, iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Değişim Adresi : Proje Kamera Güvenlik Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. İvedik OSB. 1455. Cad. 22/85 Yenimahalle / ANKARA  ÜCRETSİZ KOŞULSUZ İADE:

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gündür.İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarargörmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0212 550 52 52 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir.. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

Müşteri memnuniyeti adına ücretsiz iade ve değişim imkanı vardır.

İŞLETME ADI: PROJE KAMERA GÜVENLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

TİCARET ÜNVANI: PROJE KAMERA GÜVENLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED

ŞİRKETİ

TİCARET SİCİL NO 491469

KEP ADRESİ: PROJEKAMERA@HS02.KEP.TR

MERSİS NUMARASI: 0733116060000001

MERKEZ OFİS: İVEDİKOSB MAH.

1455 CAD. NO: 22 İÇ KAPI NO: 85

YENİMAHALLE/ ANKARA

ÇAĞRI MERKEZİ: +90 050 550 40 47

EPOSTA: İNFO@PROJEKAMERA.COM

WWW.PROJEKAMERA.COM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır